Youtube kanál skupiny Blue Star
    Facebook kanál  skupiny Blue Star
logo Blue Star

Blue Star - nabizime


Koncertní programy


    Na shledanou v lepších časech aneb Werich naostro
    Koncertní program - NEbe na zemi

    Koncertní program - Černobílé písničky

Václav Marek a jeho Blue Star

Václav Marek a jeho Blue Star

Václav Marek a jeho Blue Star
Pro koncertní vystoupení nabízejí
Václav Marek a jeho Blue Star tyto programy:Na shledanou v lepších časech aneb Werich naostro
Syn Jana Wericha Jiří Werich Petrášek rozmlouvá s moderátorem zábavného pořadu Milanem Markem o životě, srandě a naději. Poselství Osvobozeného divadla je patrné nejen z mluveného slova, ale také z hudební produkce ansámblu Václav Marek a jeho Blue Star.


Nebe na zemi aneb Peklo nebude ráj se vrací
Koncertní představení z doby, kdy zvukový ideál mladých swingařů zněl: „Plechy jako žiletky, saxofony jako medové plástve, rytmika přesná jako hodinky.“
Repertoár pochází z pera domácích i zahraničních autorů. Autentická atmosféra odpoledních čajů v kavárně Vltava, na barrandovských terasách či tanečních večerů v pražském Lucerna baru.


Černobílé písničky
Koncertní program složený z více než dvaceti filmových šlágrů 30. a 40. let. Průvodcem večera je milovník starých českých filmů, autor knih o Nataše Gollové i o dalších hvězdách stříbrného plátna, moderátor a spisovatel Aleš Cibulka. Právě ten vám během programu prozradí desítky zajímavostí spojených s kinematografií té doby.

Několik přání aneb Mám život hrozně rád
Koncertní vystoupení složené z nejznámějších šlágrů československé swingové a taneční hudby 30. – 40. let dvacátého století (např.: Jen pro ten dnešní den; Slunečnice; Dívka v modrém; Říkej mi to prosím potichoučku; Děkuji, bylo to krásné; aj.).


Alexander`s Ragtime Band

Koncertní show plné amerických evergreenů první poloviny dvacátého století s přihlédnutím k jeho české ekvivalentě (např.: I Got Rhythm; Sentimental Journey; Sweet Sue; Blue Moon; Oh, Lady Be Good; aj.).


Modrá hvězda Vánoc

Speciální koncertní program věnovaný svátkům vánočním, aneb jaká hudba zněla nejen o prvorepublikových Vánocích (např.: White Christmas; Tiše padá sníh; Jingle Bells; Prosinec a sníh; Let It Snow; aj.).


Hrají a zpívají: Václav Marek a jeho Blue Star se svými sólisty


English   česky
© Copyright 2023, Blue-Star | Václav Marek, Mime.cz Mapa www stránek